logo Nocy Biologów

Noc Biologów 2023

Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować, że 13 stycznia 2023 roku odbędzie się XII edycja, ogólnopolskiej akcji Noc Biologów, podczas której będzie można przekonać się, że biologia to pasja nie tylko naukowców. Tegoroczny temat przewodni brzmi: 'Woda – źródło życia – teraźniejszość i przyszłość”.

Z tej okazji pracownicy, doktoranci i studenci Instytutu BiologiiWydział Nauk Ścisłych i Przyrodniczych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach zapraszają wszystkich entuzjastów przyrody do uczestniczenia w nocnej przygodzie z biologią. Przygotowaliśmy dla Państwa różnorodne propozycje – wykłady, warsztaty, pokazy, zajęcia w laboratorium.

Zajęcia stacjonarne odbędą się w większości przypadków dla wcześniej zgłoszonych uczestników, na niektóre pozycje programu można się dostać bez zapisów.

Wszystkie wydarzenia w ramach Nocy Biologów są bezpłatne. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych biologią – dzieci, młodzież, ich rodziców i nauczycieli, by szczęśliwie spędzić z Nami styczniowy piątek trzynastego!

Program imprezy jest dostępny na oficjalnej stronie Nocy Biologów , program do pobrania – kliknij (mht) lub kliknij (pdf)

(program może ulegać zmianom, na większość wydarzeń Nocy Biologów obowiązują zapisy!)

patronatpatronatpatronat

Noc Biologów 2023 w mediach:
– Wyborcza Kielce – link ,
– TVP3 Kielce – link ,