banner Instytutu Biologii
Nauka bliżej Ciebie

Nauka bliżej Ciebie

NAUKA BLIŻEJ CIEBIE 2022

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach zaprasza na seminarium i warsztaty naukowe Nauka Bliżej Ciebie, które odbędą się 16 grudnia 2022 roku w godzinach 9.00-15.00 w Instytucie Biologii, ul. Uniwersytecka 7, 25-406 Kielce*.

Myśl przewodnia tegorocznej edycji wpisuje się w tematykę 27 Konferencji Narodów Zjednoczonych w sprawie Zmian Klimatu, United Nations Climate Change Conference, (Conference of the Parties, COP27) zawartą w słowach organizatorów:

„(…) okazja do pokazania jedności w obliczu egzystencjalnego zagrożenia, które możemy przezwyciężyć jedynie poprzez wspólne działania i skuteczne wdrażanie

W ramach tegorocznej edycji uwaga Organizatorów skupiona jest wokół nauk biologicznych i praktycznego wykorzystania ich zdobyczy w rozwiązywaniu najbardziej aktualnych potrzeb i wyzwań, które stawia przed naukowcami Społeczeństwo i Środowisko.

Zapraszam serdecznie

dr Ernest Skowron
kierownik projektu

Projekt Nauka Bliżej Ciebie jest realizowany i współfinansowany w ramach programu Społeczna Odpowiedzialność Nauki  – Popularyzacja nauki i promocja sportu Ministerstwo Edukacji i Nauki SONP/SP/514307/2021

*do udziału w wydarzeniu wymagane są zapisy (ernest.skowron@ujk.edu.pl).

16 grudnia 2022 r. fot. Paweł Frejowski, więcej zdjęć: link oraz film: link

Nauka bliżej Ciebie Nauka bliżej Ciebie Nauka bliżej Ciebie Nauka bliżej Ciebie
Nauka bliżej Ciebie Nauka bliżej Ciebie Nauka bliżej Ciebie Nauka bliżej Ciebie


poster