banner Instytutu Biologii

Zakład Biologii Medycznej – pracownicy


Pracownicy

dr hab. Arabski Michał, prof. UJK (KIEROWNIK)
pok. 122, tel. 41 349 6331
e-mail: michal.arabski@ujk.edu.pl
konsultacje: środa: 12:00-14:00
ORCID | SCOPUS | RG | WWW

prof. dr hab. Lankoff Anna
pok. 13D, tel. 41 349 6296
e-mail: anna.lankoff@ujk.edu.pl
konsultacje: piątek: 09:00-11:00
ORCID | SCOPUS | RG

prof. dr hab. Wójcik Andrzej
pok. 9D, tel. 41 349 6295
e-mail: andrzej.wojcik@ujk.edu.pl
konsultacje: piątek: 10:00-12:00
ORCID | SCOPUS

dr hab. Ciepluch Karol, prof. UJK
pok. 339, tel. 41 349 7051
e-mail: karol.ciepluch@ujk.edu.pl
konsultacje: środa: 8:00-10:00
ORCID | SCOPUS | RG

dr hab. Kowalik Artur, prof. UJK
pok. 125, tel. 41 349 6334
e-mail: artur.kowalik@ujk.edu.pl
konsultacje: poniedziałek: 12:00-14:00
ORCID | SCOPUS | RG

dr hab. Kowalski Andrzej, prof. UJK
pok. 132, tel. 41 349 6332
e-mail: andrzej.kowalski@ujk.edu.pl
konsultacje: czwartek: 08:00-10:00
ORCID | SCOPUS

dr hab. Król Teodora, prof. UJK
pok. 21, tel. 41 349 6299
e-mail: teodora.krol@ujk.edu.pl
konsultacje: środa: 10:00-12:00
ORCID | SCOPUS | RG

dr hab. Kuchinka Jacek, prof. UJK
pok. 442, tel. 41 349 6312
e-mail: jacek.kuchinka@ujk.edu.pl
konsultacje: poniedziałek: 12:00-14:00
ORCID | SCOPUS | RG

dr hab. Lisowska Halina, prof. UJK
pok. 13D, tel. 41 349 6296
e-mail: halina.lisowska@ujk.edu.pl
konsultacje: poniedziałek: 08:30-10:30
ORCID | SCOPUS

dr hab. Nowak Elżbieta, prof. UJK
pok. 423, tel. 41 349 6311
e-mail: elzbieta.nowak@ujk.edu.pl
konsultacje: środa: 10:00-12:00
ORCID | SCOPUS

dr hab. Świderska-Kołacz Grażyna, prof. UJK
pok. 125, tel. 41 349 6334
e-mail: grazyna.swiderska-kolacz@ujk.edu.pl
konsultacje: środa: 10:00-12:00
ORCID | SCOPUS | RG

dr hab. Witek Bożena, prof. UJK
pok. 216A, tel. 41 349 6362
e-mail: bozena.witek@ujk.edu.pl
konsultacje: środa: 10:45-11:45, czwartek: 11:30-12:30
ORCID | SCOPUS

dr Gałczyńska Katarzyna
pok. 130, tel. 41 349 6335
e-mail: katarzyna.galczynska@ujk.edu.pl
konsultacje: poniedziałek: 11:00-13:00
ORCID | SCOPUS | RG

dr Kopacz-Bednarska Anna
pok. 23, tel. 41 349 6301
e-mail: anna.kopacz-bednarska@ujk.edu.pl
konsultacje: środa: 12:00-14:00
ORCID | SCOPUS

dr Łysek-Gładysińska Małgorzata
pok. 18, tel. 41 349 6300
e-mail: malgorzata.lysek-gladysinska@ujk.edu.pl
konsultacje: wtorek: 11:00-13:00
ORCID | SCOPUS | RG

dr Madej Magdalena
pok. 130, tel. 41 349 6335
e-mail: mkowalska@ujk.edu.pl
konsultacje: …
ORCID | SCOPUS | RG

dr Radzimirska Małgorzata
pok. 440, tel. 41 349 6310
e-mail: malgorzata.radzimirska@ujk.edu.pl
konsultacje: wtorek: 12:00-14:00
ORCID | SCOPUS

dr Trybus Ewa
pok. 23, tel. 41 349 6301
e-mail: ewa.trybus@ujk.edu.pl
konsultacje: czwartek: 10:00-12:00
ORCID | SCOPUS | RG

dr Trybus Wojciech
pok. 23, tel. 41 349 6301
e-mail: wojciech.trybus@ujk.edu.pl
konsultacje: czwartek: 10:00-12:00
ORCID | SCOPUS | RG

dr Wieczorek Anna
pok. 18, tel. 41 349 6300
e-mail: anna.wieczorek@ujk.edu.pl
konsultacje: poniedziałek: 13:00-14:00, wtorek: 13:00-14:00
ORCID | SCOPUS | RG

dr Węgierek-Ciuk Aneta
pok. 13D, tel. 41 349 6296
e-mail: aneta.wegierek-ciuk@ujk.edu.pl, www
konsultacje: środa: 13:00-14:00
ORCID | SCOPUS

dr Kosowska Ewa
pok. 216A, tel. 41 349 6362
e-mail: ewa.kosowska@ujk.edu.pl
konsultacje: czwartek: 12:00-14:00

dr Płódowska Magdalena
e-mail: magdalena.plodowska@ujk.edu.pl
konsultacje:
ORCID

mgr Dulęba Beata
specjalista inżynieryjno-techniczny
pok. 123, tel. 41 349 6337
e-mail: beata.duleba@ujk.edu.pl

mgr Maciejczyk Małgorzata
starszy specjalista inżynieryjno-techniczny
pok. 126A, tel. 41 349 6363
e-mail: malgorzata.maciejczyk@ujk.edu.pl

mgr Pasińska Kinga
starszy referent techniczny
pok. 17D, tel. 41 349 6439
e-mail: kinga.pasinska@ujk.edu.pl

mgr Sylwestrzak-Wiatrowska Małgorzata
starszy specjalista inżynieryjno-techniczny
pok. 419A, tel. 41 349 6314
e-mail: malgorzata.sylwestrzak-wiatrowska@ujk.edu.pl

Skip to content